Menu Zamknij

Napędy PortaMatic do drzwi wewnętrznych

napędy do drzwi

Napęd PortaMatic firmy Hörmann do stalowych i drewnianych drzwi wewnętrznych umożliwia ich automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika lub sterownika. Zastosowana technologia zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych fizycznie. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych znajduje zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Posiada wiele różnych funkcji i możliwości ustawień, a także zapewnia minimalne zużycie prądu.
Poza tym napęd PortaMatic jest korzystniejszy cenowo od porównywalnych napędów do drzwi nawet o 25%.

napędy do drzwi gliwice

Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

To oczywiste, że osoby niepełnosprawne chcą zachować pełną mobilność. Napęd PortaMatic poprawia jakość ich życia, zapewniając możliwość przemieszczania się z pokoju do pokoju bez pomocy innych


napędy do drzwi katowice

Komfort na co dzień

Napęd PortaMatic sprawia, że przenoszenie różnych rzeczy między pomieszczeniami jest wyjątkowo łatwe. To niezwykle komfortowe rozwiązanie w każdej sytuacji.


napędy do drzwi sosnowiec

Praca w otoczeniu bez barier

Środowisko pracy bez barier architektonicznych ma szczególną wartość w dzisiejszych czasach i będzie miało coraz większe znaczenie w przyszłości. Napęd PortaMatic znacznie zwiększa komfort pracy i może być instalowany wszędzie z wyjątkiem obiektów użyteczności publicznej.


napędy do drzwi tychy

Higieniczne, bezdotykowe korzystanie z drzwi

W biurowcach istnieje duże ryzyko przenoszenia się chorób zakaźnych wśród pracowników ze względu na korzystanie z tych samych drzwi do pomieszczeń sanitarnych. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych w połączeniu z bezdotykowym sterownikiem skutecznie eliminuje ryzyko przenoszenia zarazków i bakterii, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród osób korzystających z tych pomieszczeń.